piątek, 18 maja 2012

Babciny scrap

 Hopmart zaproponował wyzwanie: "szuflada babuni". Polega ono na umieszczeniu na pracy starych przedmiotów. Z mojej szuflady wyszukałam złotą, metalową kokardę,którą upolowałam w sklepie ze starociami, kameę - fragment starego kolczyka, który nie ma pary, tekturowy kwiatek (ten najbliżej zdjęcia, o intensywniejszych kolorach) kiedyś był elementem pudełka na chusteczki i kawałki koronek, które podkolorowałam tuszami.
Skoro w wyzwaniu była babcina szuflada, to i sama babcia się też pojawiła na moim scrapie. Wyjątkowa osoba! Jako tło użyłam więc wyjątkowego papieru, który długo czekał aż znajdę odpowiednie do niego zdjęcie. Po sklejeniu scrapa zdziwiłam się: chcąc spisać nazwę papieru odczytałam z paska: "Grandmas Attic; Timles Memory" Zaglądając do szuflady, odnalazłam strych:)materiały:
Grandmas Attic; Timles Memory
Simple Stories; Generationns
Distress Stain ;Vintage photo i weaathered wood

12 komentarzy:

 1. Świetna praca. Moje klimaty:) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaki klimat!! Super jest ten scrap i zdjęcia piękne ;*

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękny, nieprzeładowany, elegancki i fantastyczne zdjęcie babci :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale masz sympatyczną babcię! bardzo fajnie wyszło!
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Niezwykle ciekawa praca. Twoja Babcia to zdaje się urocza osoba, prawda? Cieszę się że aż tyle starociowych przedmiotów udało Ci się wynaleźć i wziąć udział w zabawie Hopmart. Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 6. zuziucha - tak. to niesamowita osoba, mogłabym tu pisać i pisać... zawsze była i jest nadal dla mnie kimś wyjątkowym, choć z przyczyn zdrowotnych kontakt z Nią jest obecnie mocno utrudniony.
  Słowa nie oddadzą w pełni tego, jak niesamowitą i wyjątkową jest osobą.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wyszedł pięknie, jak nieraz dobrze zajrzeć do szuflady i pogrzebać w starociach, można stworzyć coś wyjątkowego :)) Dziękuję za udział w wyzwaniu HopmArt

  OdpowiedzUsuń
 8. O tak, scrap naprawdę w starociowym klimacie- pięknie wyszedł :) Dziękujemy za udział w zabawie w HopmArt :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie mogłam się wczoraj od niego oderwać macając na żywo, piękności, faktury, przestrzeń - rewelacja!

  OdpowiedzUsuń