czwartek, 22 listopada 2012

Notes - Metamorfoza

Kończyło mi się miejsce w torebkowym notesie. Kupiłam po drodze nowy i początkowo chciałam oprawienie go odłożyć do czasu, aż skończę kleić kartki świąteczne. Niestety okładka z paskudnymi różowo-seledynowymi gwiazdkami drażniła mnie i musiałam natychmiast je zakleić:)
Z pomocą przybył papier "Le journal -Ferraile" UHK Gallery  z dodatkami naklejek z kolekcji "Hopefully" 7 Dots Studio. Zapięcie wzmocnione jest ćwiekiem z Doliny Tęczy, a brzegi kartek zmieniły kolor za sprawą tuszu Distress Stain- dried marigold.

Zamykany jest " na długopis". Ma to dwie zalety - nie otworzy się i nie pogniecie w torebce, a równocześnie w razie potrzeby zanotowania czegoś długopis jest pod ręką:

Grzbiet oklejony jest taśmą z tkaniny - wygląda jak drobny len. Te nietypowe samoprzylepne taśmy tkaninowe odkryłam całkiem niedawno i chyba więcej dokupię, bo świetnie się sprawdzają.

ołówki podkolorowane copic: ROOO, E11, YR02, R11, E71

Na koniec starszy notes. Zrobiłam go na wymianę notesową. oprawiony w "Hopefully" 7 Dots Studio.
Zapinany na ołówek, poza tradycyjną zakładką dodałam dwa spinacze ozdobne do zaznaczenia ważnych notatek.Dostałam w wymiance taki:
Od kogo? Napiszę, jak wymiankowy temat dojdzie do końca:)
9 komentarzy:

 1. Piękne!!! ten, który zrobiłaś dla siebie jest po prostu cudowny!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkie piekne, ale ten środkowy, przygotowany na wymianę, cudny jest po prostu! Aż żałuję, że nie wzięłam udziału w wymianie, skoro była szansa coś takiego dostać! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Aż się cieszę, że też jestem w posiadaniu cudnego notesiku od Ciebie :D Ale jakbyś mi kiedyś chciała wysłać kolejne cacko, to się nie krępuj :D :* ps. Tęęęęsknię :(

  OdpowiedzUsuń
 4. świetny Twój torebkowiec, szybki lifting i cacuszko gotowe :)
  ten wymiankowy mój, jest czego zazdrościć ;) dziękuję raz jeszcze

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale notesowo się zrobiło!
  Ten pierwszy wpadł mi w oko :)

  OdpowiedzUsuń
 6. ..lubie to tylko dla dwóch pierwszych pozycji :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Rysko, jeśli masz ochote na małą zabawę w pytania i odpowiedzi, to zapraszam do siebie po wyróżnienie dla Twojego bloga :)
  http://mapowska.blogspot.be/2012/11/dziekuje-bardzo-za-wyroznienie-od.html

  OdpowiedzUsuń