wtorek, 1 października 2013

Ja Ciebie chrzczę....

Jak przeczytałam temat aktualnego wyzwania craftowego ogródka, od razu wiedziałam jakie zdjęcie dostanie vintage oprawę. Później w ruch poszły papiery Lemonade- Vintage basic i Maja Design -Vintage spring Basic, tusz disstres stain Vintage photo i cala garść lekko postarzonych dodatków. Kwiatuszki przy scrapie to prawie takie same, jakie Natalka miała na chrzcielopasce:) - wyciągnęłam plastikową konstrukcję i podzieliłam goździka na mniejsze częśći.

Zgłaszam też na wyzwanie craft4you produkty ze klepu: Disstress Vintage Photo, perełki w płynie, obowiązkowe elementy z odzysku to: fragment starej serwetki, guzik(w srodku kwiatka), szerokie tasiemki, które były kokardą prezentu, najwieksze kwiaty na scrapie pochodzą z opaski widoczenej na zdjęciu - minimalnie je przerobiłam. Mały, szydełkowy kwiatek zrobiłam co prawda nowy- specjalnie do tego scrapa, ale za to ze starych sprutych nici.

8 komentarzy:

 1. Przepiękny scrap :) Cudowne zdjęcie i wspaniale je oprawiłaś.

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudny scrap! Śliczne zdjęcie :D

  OdpowiedzUsuń
 3. o żeszzzzzzzzzzzzzzz...cudeńkooooooooooooooooooooo .... :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudo! Wrzuć kiedyś tutorial, albo fotki 'krok po kroku' jak robisz kartkę, bo chętnie bym zobaczyła jak wygląda tworzenie takiego cuda :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna, pomysłowa praca! Zdjęcie cudowne;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gdzieś już widziałam tę słodką fotkę ;))) Ale w tej oprawie prezentuje się jeszcze piękniej! Ucałuj ode mnie dziewczynki :*

  OdpowiedzUsuń