czwartek, 17 grudnia 2015

Przyszłość w szkarłlacie i zlocie

Ciężko mi przyjąć do wiadomości, że wyzwania SATW się już koczą. Po zgorzeniu poprzedniego Layoutu miałam poczucie niedosytu, postanowiłam więc zabrać się za tablicę jeszcze raz:Najlepiej widoczną inspiracją zaczerpniętą z tablicy Scrap Around The World są dwa fragmenty bordowo-fuksjowego wianka. Odwzorowałam też złoty napis "the future is bright".
W kompozycję wplotłam akcenty w dwóch odcieniach złota: ciepłym jak zdobienie kieliszków i chłodniejszym jak ze zdjęcia ze słoikami

Do tej pracy potrzebowałam papieru delikatnego, który nie przytłoczy malowanych wzorów, a równocześnie dziewczęcego i ciekawego. Faworytem okazał się Lemon Craft 'Letnie przeboje' z kolekcji 'Wieczne Lato'. Jego delikatne bukieciki idealnie wypełniły puste przestrzenie między mediowymi chlapaniami i malowaniami.
Wieniec powstał przez nakładanie pędzelkiem mieszanki farby z medium akrylowym, co dało lekko wypukły, nasycony efekt, ale równocześnie błyszczący i trudny do sfotografowania:):)
 

5 komentarzy:

 1. Great take on our mood board. Thank you for joining us at Scrap Around The World.

  OdpowiedzUsuń
 2. Adorable layout! I love those soft colors! Such a great photo too! Thank you for joining the SATW challenge!

  OdpowiedzUsuń
 3. ooo wow…so awesome…i loved your interpretation of the mood board…stunning indeed...Thank you for playing along at SATW this month….xx

  OdpowiedzUsuń
 4. Beautiful page! Love the composition! Also really like how you pulled the exact color palette into you layout! Beautiful leafy design! A real stunner! All the best from SATW! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajny pomysł z tym odwzorowaniem. Super efekt wyszedł.

  OdpowiedzUsuń