piątek, 11 grudnia 2015

The Future is Bright

Jak co miesiąc z zapartym tchem czekałam na najnowszą tablicę Scrap Around The World.
Niestety, tym razem razem z wyzwaniem pojawiła się smutna wiadomość, że to ostatni miesiąc działania tej strony. Dlatego zanim pokażę co w tym miesiącu skleiłam, chciałam Wam serdecznie podziękować:  za inspiracje, za wyróżnienia i nagrodę, za wspaniałe komentarze które zostawiałyście pod postami i za wspaniałą zabawę.Pierwsze pole tablicy Scrap Around The World podyktowało kompozycję. Wiedziałam, że dookoła zdjęcia będzie eksplozja kleksów, w kolorze fuksji. Papier, który dzielnie zniósł te chlapania ( Magiczna Kartka, Lekki  jak puch 009) ma kolor szampana z drugiego zdjęcia. Brokat na krawędziach szklaneczek zainspirował mnie do oprawienia zdjęcia w brokatową ramkę.
Z owocu granatu wzięłam kolorystykę plamy - ma kolor zasychającego soku granatu, od amarantu do ciemnych fioletów. Błyszczące pestki granatu zastąpiłam na srapie mikrokulkami szklanymi na fuksjowej plamie. Z ostatinego zdjęcia wzięłam jeszcze więcej brokatu. Pojawił się na gwiazdjkach i chlapnięciach,kwiatach, a także na fragmentach obramowania scrapa. Oczywiście nie moglo zabraknąć gęstego bukietu kwiatów z tego zdjęcia. U mnie pojawił się w dwóch miejscach kompozycji:)
Poza wpomnianym wyżej papierem tła, pojawiły się w tamce też Piątek Trzynastego i ścinki ILS. Wszystkie gwiazdki pochodzą z Agateria.pl, z zestawów: małych i dużych ramek z gwiazdkami.
Tusze, które tworzly plamę robiłam sama:) to mieszanka distressów, 13 arts, farbek i barwników spożywczych. Kolor wyszedł ciut bardziej fioletowy niż chcialam... ale jak na pierwszą zabawę w alchemika, nie jest chyba źle?

Zgłaszam na wyzwania:
Scrap Around The World
Praca bardzo błyszczy, więc leci tu:

A ze scrapkowego bingo ma pionową kolumnę: Brokat(duuużo), tekturka, embossing(fioletowe gwiazdki są embosowane)

8 komentarzy:

 1. Ale mediowy szał, świetne kolory :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne! I te kolory! Super Ci wyszły :)Dziękuję za udział w wyzwaniu Scrapka!

  OdpowiedzUsuń
 3. Stunning layout! Love the composition and those gorgeous colors! Fabulous background work! Such a cutie! All the best from SATW! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Great work !! The background is absolutely beautiful !! Thank you for playing at SATW :)
  Lydie Denis.

  OdpowiedzUsuń
 5. Completely Amazing page!!!
  Gorgeous background!!!
  Thanks for playing with us at SATW!!!
  Xoxo

  OdpowiedzUsuń
 6. Amazing LO! I love the dramatic look of your background. Thank you for playing with us at SATW!

  OdpowiedzUsuń
 7. Wow amazing background!Thank you for playing at SATW

  OdpowiedzUsuń
 8. Ależ intensywnie! Pięknie!
  Dziękujemy za udział w wyzwaniu Crafty Moly.

  OdpowiedzUsuń