Dla Maluszka

 Kartka, która przeżyła sporo przygód, dotarła w końcu na miejsce.

Nie zdążyłam jej sfotografować przed wysyłką, ale śliczne zdjęcia podesłała mi Kasia z Papierowe podarunki.  Jeszcze raz dziękuję!  Fajnie patrzy się na swoją kartkę "pstrykniętą" w taki sposób:)


Dwukolorowe kwiatki podkolorowałam delikatnie flamastrem, bo oryginalne plamy granatowego wydały mi się zbyt mechaniczne. Do kwiatków dołożyłam kraftowe listki embossowane na granatowo z wykrojnika i stempla Agateria Craft i kilka granatowych listków dla kontrastu. Bukieciki ozdobił woskowany sznurek.


Postawiłam przekornie na niepastelowe kolory. Chciałam, żeby było dziecięco, ale nie przesłodzono-pastelowo. Z papierów Lemon Craft wybrałam więc różne odcienie niebieskiego i brązu. W centralnym punkcie kartki posadziłam misia z CraftPassion, którego delikatnie podkolorowałam kredkami i dodałam granatową kokardkę na szyi. Komentarze

  1. Śliczna karteczka!! Wesołych świąt!

    OdpowiedzUsuń
  2. We offer the modest value assurance to clients. We comprehend that students live in a tight financial condition; hence our costs are outlined remembering circumstance of the students. We have confidence in conveying quality Assignment Help writing services at low costs.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz