sobota, 6 października 2012

Śliwkowy motyl

 Dawno nie robiłam kartki z paletą ze splashem. Po rozmowie z Młodą Kobietą chodziła mi po głowie paleta The Play Date Cafe i tak długo nie dawała spokoju, aż zabrałam się za robienie tej kartki.

I haven't done card with Splash palette. After talk with a Młoda Kobieta I was thinking about the palette The Play Date Cafe all the time. I had to make this card.
Z motylem miałam spore przzejścia- to wydruk podkolorowany markerami Copic, ale wszystkie czarne obszary musiałam poprawić ręcznie markerem, bo drukarka nie poradziła sobie z tym rodzajem papieru i czarny pigent łuszczył się. Skrzydła dla lepszego efektu mają warstwę Crackle accent, a na brzegach Glossy Accent. Nie mogłam znaleźć w szafce biało-czarnego paieru, więc po kilku próbach odbijania czarnych stempli na białym tle postanowiłam zrobić kompletnie odwrotnie i umieściłam białe embossowane pismo na czarnym papierze.

This butterfly is printed and colored with Copic markers, but the printer didn't manage with this paper, so I had to improve black spots all over. Wings have a layer Crackle Accent and Glossy accent on the edges .
Paper is hadmaded: first I experimented with black stamps on white paper, but finally I embossed white letters on black background card.
Wszystkim kartkującym nieustającej weny z okazji:

Dopisane 15.10.2012: motylek dostał wyróżnienie Fab 4

Dziękuję
Thank You

17 komentarzy:

 1. O matko, Rysa, jaka ta kartka jest boska, z naszej rozmowy już wiedziałam, że stworzysz cudo, ale nie spodziewałam się, że az takie! Wróżę Ci nagrodę ;) :*

  OdpowiedzUsuń
 2. O rany! Padłam! Motyl jak żywy! Cudna kartka! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowna :) świetnie sobie poradziłaś z problemem.

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudny motyl.Piękna karteczka.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. super gorgeous butterfly! Thanks for joining us at The Play Date Cafe!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. That's very nice Choci for Bloging...I like It...

  OdpowiedzUsuń
 7. pozachwycam się jeszcze troche ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. LOVE the BEAUTIFUL butterfly!! Makes such a great focal point!! THANKS for sharing and have a FABULOUS WEEK!! =)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wow! Your butterfly is stunning! I love the coloring, and it was worth going back over the black--what a great effect. Thanks for playing along with us at The Play Date Cafe!

  OdpowiedzUsuń
 10. Tez jz jakis czas obserwuje jakie dziela robisz, moge spytac, co to znaczy "kartki z paletą ze splashem."?

  OdpowiedzUsuń
 11. arts: to kartki wg palety kolorystycznej, która posiada kolory główne i kolor który ma być jedynie dodatkiem, akcentem (czyli wlasnie ten splash)

  Najczęściej mają formę biały +czarny + 1 mocny kolor jako splash.

  OdpowiedzUsuń