niedziela, 3 sierpnia 2014

Gościnny występ w CSI

Tak, wiem, na blogowej witrynce zakurzyło się ostatnio. Wszystko przez sezon wakacyjno-weselny.
Po urlopie wrociłam ze zmagazynowanymi siłami i znów mam zamiar regularnie publikować prace.

Na przywitanie niespodzianka: w tym miesiącu gościnnie projektuję dla http://csicolorstoriesinspiration.ning.com/. Serdecznie zapraszam Was na wyzwanie s365-7

Zainspirujcie się obrazkiem, użyjcie kolorów. Z tabelki dodajcie dwa dowody (z fiszki "evidence") i co najmniej jeden dowód z części "Testimony" Proste prawda?? Rozgryźcie tą sprawę po swojemu.

Moja inspiracja jest oprawą zdjęcia z krakowskiego rynku.

 Dookoła scrapa ręcznie pisany tekst piosenki "Przyleciał ptaszek z Łobzowa" Są też ptaki - w formie ptaszków-gwizdaszków, które tradycyjnie w okolicach rynku krakowskiego kupić można. Kiedy do glinianej figurki naleje się wody i dmuchnie w ogonek, ćwierka ona jak prawdziwy ptaszek. Z listy evidence wybrałam też: doodling, balon i chmury.

5 komentarzy:

 1. Śliczna inspiracja. Bardzo mi się podoba.. strasznie dużo się tu dzieje, jednak wszystko ma swoje miejsce i to jest w tym najpiękniejsze :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne LO! Gratuluję Gościnnego projektowania :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla mnie te wyzwania to wyższa szkoła jazdy, nie potrafiłabym tylu rzeczy połączyć w jednej pracy, a Tobie przyszło to tak naturalnie, ten scrap wcale nie jest jakiś wymęczony, tylko taki lekki, fajny... :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne LO! Takie radosne, letnio-wakacyjne :)

  OdpowiedzUsuń