sobota, 22 października 2011

Halloweenowy atak Ryśków z dynią

Jeden rysio Rysio dostał kolory Color Throwdown#164Kolejna kartka robiona z podobnej palety, tym razem dla: Materiały:
 stempel z muchą- panduro design, zembossowany papermania embossing powder Black wymieszanym z porporiną miedzianą
"L" i upiorne "e" pochodzą z Rub-Ons Panduro hobbyOstania dziś kartka powstała na wyzwanie Challenge #10-Fall Colours nowoodkrytego przeze mnie bloga wyzwaniowego http://deepoceanchallengeblog.blogspot.com/

piątek, 21 października 2011

Folded napkin z przeplatanką

Oj jak ja dawno nie robiłam tych składaków. Stęskniłam się za tą skomplikowaną formą. Postanowiłam więc, że plecionkę z wyzwania KARTKI#4 wkomponuję w FN. Utrudniłam sobie trochę wykonanie, narzucając dodatkowo przy tworzeniu kartki niełatwą paletę wyzwania PDCC#104
Dopisane: karka dostałą wyróżnienie
Dziękujęponiżej fazy "rozkładu" kartki:
Dopisane 23 października 2011:
dla Marcie, ktora pisała o tym w komentarzu i innych chcących spróbować zrobić taką kartkę: mapka i dwa sposoby wykonania są w starszym poście:
powodzenia!!! i pochwalcie sie w komentarzu koniecznie linkami do Waszych FN.

środa, 19 października 2011

Jesienny bukiet i pierwsza próba Rysia.

 Na niedzielnym spacerze zebrałyśmy z córką kolorowe listki, szyszki, kasztany i zołędzie. Tym razem nie powstały z nich kasztanowe ludki. Skleiłyśmy z tego jesienny bukiet:)


A dziś zrobiłam wydruk próbny nowego stempelka- Ryśka z dynią. Takie mnie halloweenowo-dyniowe klimaty złapały:) Oczywiście po wydrukowaniu nie mogłam się oprzeć żeby go pokolorować i okartkować:

Za rysiem jest miętowa koronka, więc zgłaszam karteczkę do WYZWANIa #8! UHK, które polega na umieszczeniu w pracy elemenu o tym kolorze.
Kartka wędruje też na:

poniedziałek, 17 października 2011

Dawka optymistycznej energii na jesienne dni

Scrapiniec ogłosił konkurs na energetyczną kartkę z Shaked-boxem. Radosny i kolorowy klimat towarzyszący tworzeniu kartki udzielił mi się na dłużej i powstały jeszcze dwie inne. Ale o tym za chwilkę.

Po przeczytaniu wyzwania myślałam o tym, by zrobić bałwanki z brokatowym śniegiem zamkniętym w shaked-boxie, ale skoro miało być energetycznie i rozgrzewać zamieniłam śniegowy krajobraz na kolorowe, radosne, optymistyczne ptaszyska.
Do shaked-boxa wrzuciłam ziarnka sezamu, kilka ziarnek kaszy dla kontrastu i konfetti serduszkowe. 
(dzis wieczorem lub juro dodam kilka zdjęć z potrząsniętym okienkiem)Stali podglądacze mojego bloga znają dziewczynkę z bańkami. W koncu udało mi się ją zdigitalizować i będzie się pojawiałą czasem w różnych kompozycjach.

Powstała wg mapki Kartka stworzona wg mapki Sketch 137.


W kartce użyłam między innymi:
crackle accents - bańki
dovecraft; metalic marker
Kolejna jest liftem podyktowanym przez Diabelski Młyn.

poniżej oryginał brises:niedziela, 16 października 2011

Miś i YorkMisiowa kartka powstała na wyzwanie: #14 Inspiracja Fotografią.
Zdjęcie mające być inspiracją przedstawiało pluszowe poduchy:

Pierwszym skojarzeniem był pluszowy Miś. Akurat na pulpicie siedział  ostatni jakiego projektowałam do wspomnianego wcześniej misiowego alfabetu: z literką Y i Yorkiem. Użyłam go jako digi-stempelka na beżowym papierze, podkolorowałam... i wtedy przypomniałam sobie o tym że na scrappasion jest aktualnie lift z misiem. Niestety Miś i tło okazały  się  zbyt wzorzyste abym mogła dodać girlandę... z liftowanej karteczki zaczerpnęłam więc tylko układ tasiemki i tła. Chyba do tego liftu zrobię juro jeszcze jedno "podejście" :)


 Poniżej zestawienie z pracą agga.kowNa koniec posta jeszcze Y z literkowego zestawu. Częstujcie Się:)