sobota, 16 marca 2013

tonie jajo - to piłka!Tak, to na prawde piłka, dla najmłodszego kibica rzeszowskiej drużyny rugby. Poniżej bodziak z napisem i piłką w kolorach klubu. Niestety zdjęcie robione w kiepskich warunkach, więc wyszło płasko i słabo, ale na powtórke nie ma szans, bo przesyłka pewnie już w torbie listonosza gotowa do odręczenia po weekendzie.
Musicie mi na słowo uwierzyć, że na żywo wygląda duuużo lepiej. Ciekawa jestem jak będzie wyglądał na małym Jerzym:)


Dziękuję za miłe życzonka: na face, w pw forum, na gg, mailu i esemeskach. W gronie tak życzliwych ludzi, zestarzeć się o roczek, to czysta przyjemność:)

czwartek, 14 marca 2013

Bardzo dużo jaj


 Wpadły mi w oko życzenia świąteczne w niesamowitej formie. Do TEGO stempelka nie trzeba wiele dodawać - sam w sobie jest bardzo ozdobny. Ja jednak postanowiłąm zaszaleć kolorami i oto co wyszło:


Jajka-stemple z życzeniami nabrały więcej kolorków dzięki promarkerom: Gold, Lime green, Maroon, Mandarin,Poppy, Bunt Orange, Raw siena, Rose pink i Holly.
Tak, tak, od kilku dni do kolekcji copiców za sprawą kuzynki dołączyły promarkery.
Nadal jestem fanką markerów Copic - koloruje się mi nimi wygodniej i łatwiuej, ale promarkerom też kurzyć się nie pozwolę.


Pierwsze jajko w kolorach tuszu Rhubarb Stalk Memento usiadło na bardzo kolorowym tle w paski.


Kolejne na bardziej wiosennym tle dostało kolorów tuszu Cottage Ivy Memento


Trzecia bardziej stonowana w eleganckich kolorach Bamboo Leaves Memento

Na pomaranczowo-miodowej kartce jak kameleon przybrało barwę Cocoa Memento Dew
a na bardzo kolorowej i wzorzystej kartce dla uspokojenia kompozycji nabrało delikatnego koloru Truffle Dew Drop


poniedziałek, 11 marca 2013

W11Bardzo prościutki scrap pamiątkowy. Zdjęcia pochodzą z planu serialu W11- jeden z odcinków, w których grała Alicja. Na górnym zdjęciu w czapce jednego z policjantów, na dolnym z nadkomisarz Anną Potaczek.

Scrap powstał na wyzwanie #19 Craft4you. W wyzwaniu trzeba było użyć przynajmniej 2 mediów do postarzenia pracy. U mnie brzegi i załamania zdjęć oraz innych karteczek postarzył Distress Stain Vintage photo. Etykietkę z czołówki serialu postarzył Ranger Crackle accent.