poniedziałek, 30 lipca 2018

nietypowe kolory i kształty dla Lemon Craft


Dziś mam dla Was garść inspiracji w rożnych stylach i kolorach.


Na początek czekoladownik w trudnych, kontrastowych kolorach. Na fioletowych deseczkach umieściłam luźną kompozycję z żółtych,  fioletowych i białych kwiatków. Pojawiły się tam też kamyczki i farbowana na żółto girlanda z tiulowych różyczek. Dokoła głównej części kompozycji przykleiłam kokardki z moich ulubionych woskowanych sznureczków.
Całość przygasiłam delikatnie białym akrylem.Kolejny czekoladownik  to nieco spokojniejsze połączenie fioletu i zieleni. Tutaj kompozycję wypełnił chrobotek reniferowy w dwóch odcieniach. Papierowe kwiaty podbarwiłam tuszami. Całość uzupełniła tasiemka vintage w pięknym, ciepłym odcieniu fioletu i girlandy perełek.
Tym razem czekoladwnik przyjął kształt skrzyneczki. Srebrne samoprzylepne perełki idealnie imitują gwoździki.Na koniec coś zupełnie innego, nietypowego. Kartka robiona na zamówienie, z okazji ślubu siatkarza i jego fanki. Typowo ślubną kompozycję koronek, jasnych kiatów i obrączek, umieściłam na patchworkowej bazie, które łatki układają się we wzór klasycznej piłki do siatkówki.Do kopletu powstało pudełeczko, z datą ślubu:Mam nadzieję, że podobały Wam się moje nietypowe inspiracje. 
I hope you liked my unusual inspirations.

Miłego dnia Wam życzę!
Pozdrawiam serdecznie,

Listę produktów znajdziecie TUTAJ

Pożegnalna dla Craft PassionPo długiej i miłej współpracy żegnam się z DT Craft Passion. Jako pożegnalną inspirację przygotowałam komplet - kartkę i pudełko z nowej kolekcji papierów. Wzór różyczek uzupełniłam papierowym bukietem w podobnych kolorach .

Jeśli chciałabyś/ chciałbyś zająć moje miejsce w tym DT to mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Do końca lipca możecie wysyłać swoje zgłoszeni. Iformacje znajdziecie TUTAJ. Serdecznie polecam!