piątek, 15 lipca 2011


Kartka, którą wykonałam na Cardlift ekspresowy #16
Inspiracją tej edycji była kartka kartka Sasilli.

Tło z literkami robiłam ręcznie. Napisałam tam różowym piórem fragment tekstu piosenki, której teledysk uwielbiam i mogę oglądać 1000 razy:

czwartek, 14 lipca 2011

Mapka i wyzwaniowe składaki

Obiecana mapka do składaka o wymiarach 10x15.
( Niebieskie linie rozcinacie, zielone linie zaginacie do góry, zółte w dół.)

Mój lift pracy Cecylii  na wyzwanie cardlift zagraniczny #7. Moj ntepetacja to kartka dla malutkiej dziewczynki. Kartka ma drobniutkie kropki z transparentnego brokatu, niestety zamiast połyskujących drobinek na zdjęciu wyszły niekształtne kupki.

 A tu już w zupełnie innej kolorystyce na wyzwanie szufladowe:

Kolory pór roku. Z ich pomocą powstała wesoła karteczka ekologiczna. Papier zdobiący górę i dół kartki (ten z trawą i biedronami) pozyskałam z opakowania chusteczek higienicznych.  
poniedziałek, 11 lipca 2011

bzzzzz

Kartka na wyzwanie trzy kolory
 Nie mogłam znaleźć odpowiedniego stempelka więc zabrałam się za rysowanie. Tło paskowe posklejałam z tasiemek papierowych do quillingu:) Słonecznik pochodzi z przypinki weselnej mojej kuzynki .Praca powstała więc prawie bez użycia typowo scrapowych materiałów. Jedynie miodowy papier z tłoczonymi kropeczkami wyłamał się z tej "reguły," ale niestety nie jest opisany jaka to firma. 
(Jeśli ktoś go rozpozna niech mi napisze gdzie taki kupić, bo mój jest "zdobyczny" i nie mam pojęcia gdzie takiego szukać, a bardzo fajnie się z nim pracuje.) Forma kartki dla mnie jest nowa.Powstały jeszcze dwie (w tym jeden lifcik), które czekają na obfotografowanie, Razem z nimi wrzucę schemat wykonania kartki z wymiarami.