sobota, 23 kwietnia 2016

Z potrzeby chlapania.

 Witajcie

Dziś dwie karteczki. Bardzo uniwersalne, sklejone z potrzeby odreagowania od komunijnych pasteli:


Pierwsza z ćwiekiem, który jest odkryciem tygodnia! Serio! Do tej pory ćwieki materiałowe leżały u mnie w szafce niedocenione, a są takie świetne! Idealne do pracy, której potrzeba delikatnego akcentu bez połysku.

W drugiej w centrum kwiatka umieściłam zupełne przeciwieństwo ćwieka tkaninowego - Brokatowe, błyszczące cudeńko. O tym rodzaju ćwieków mogę śmiało powiedzieć, że to stary, dobry, pracowniany przyjaciel. Brokaciaczki goszczą na moich pracach bardzo często.
piątek, 22 kwietnia 2016

Koleżanki

Dzień Dobry :)
Hello :)


Dziś post dedykowany dziewięciolatkom. Najpierw coś o przyjaźni - ale bez słów. Na papierze z mojej ulubionej kolekcji 'Dom róż' utrwaliłam wspomnienie wyjątkowego dnia, a właściwie wieczora i nocy :)
Today I dedicate my post to nine-years-old children. My first project is something about friendship, but without the words. At the paper from my favourite collection 'House of Roses' I saved memories from special day :)
Pudrowy róż idealnie pasował do zdjęcia dziewczynek. Papier ma śliczne różyczki po bokach, dlatego wystarczyło dodać tylko kilka delikatnych kwiatków, przecierka z gesso i pasujący do kolekcji button z napisem "Thinking of You".


Soft pink ideal fit to the photo of girls. The paper has a beautiful roses at the edges,
so I added only a few gentle flowers, a little bit of white gesso and
fit to the collection button with sentence "Thinking of You".poniedziałek, 18 kwietnia 2016

Zaproszenia i panmiątka Pierwszej Komunii ŚwiętejDwa z całej serii, sfotografowane na szybko, zanim wyruszyły w trasę:)
Klejone był z papierów Agaterii i Galerii papieru, a w centralnym punkcie warstwowej kompozycji znalazł się kielich z wykrojnika Craft Passion