piątek, 11 grudnia 2015

The Future is Bright

Jak co miesiąc z zapartym tchem czekałam na najnowszą tablicę Scrap Around The World.
Niestety, tym razem razem z wyzwaniem pojawiła się smutna wiadomość, że to ostatni miesiąc działania tej strony. Dlatego zanim pokażę co w tym miesiącu skleiłam, chciałam Wam serdecznie podziękować:  za inspiracje, za wyróżnienia i nagrodę, za wspaniałe komentarze które zostawiałyście pod postami i za wspaniałą zabawę.Pierwsze pole tablicy Scrap Around The World podyktowało kompozycję. Wiedziałam, że dookoła zdjęcia będzie eksplozja kleksów, w kolorze fuksji. Papier, który dzielnie zniósł te chlapania ( Magiczna Kartka, Lekki  jak puch 009) ma kolor szampana z drugiego zdjęcia. Brokat na krawędziach szklaneczek zainspirował mnie do oprawienia zdjęcia w brokatową ramkę.
Z owocu granatu wzięłam kolorystykę plamy - ma kolor zasychającego soku granatu, od amarantu do ciemnych fioletów. Błyszczące pestki granatu zastąpiłam na srapie mikrokulkami szklanymi na fuksjowej plamie. Z ostatinego zdjęcia wzięłam jeszcze więcej brokatu. Pojawił się na gwiazdjkach i chlapnięciach,kwiatach, a także na fragmentach obramowania scrapa. Oczywiście nie moglo zabraknąć gęstego bukietu kwiatów z tego zdjęcia. U mnie pojawił się w dwóch miejscach kompozycji:)
Poza wpomnianym wyżej papierem tła, pojawiły się w tamce też Piątek Trzynastego i ścinki ILS. Wszystkie gwiazdki pochodzą z Agateria.pl, z zestawów: małych i dużych ramek z gwiazdkami.
Tusze, które tworzly plamę robiłam sama:) to mieszanka distressów, 13 arts, farbek i barwników spożywczych. Kolor wyszedł ciut bardziej fioletowy niż chcialam... ale jak na pierwszą zabawę w alchemika, nie jest chyba źle?

Zgłaszam na wyzwania:
Scrap Around The World
Praca bardzo błyszczy, więc leci tu:

A ze scrapkowego bingo ma pionową kolumnę: Brokat(duuużo), tekturka, embossing(fioletowe gwiazdki są embosowane)