czwartek, 7 lutego 2013

środa, 6 lutego 2013

Love lift

Karteczka sklejona jako inspiracja dla najnowszej edycji wyzwań liftowych scrapgangu. Tym razem na Wasze interpretacje czeka taka wesoła, troszkę tajemnicza i bardzo optymistyczna karteczka:

U mnie za serduszkiem pojawiły się kwiatki i liscie z zestawów piwnonie1 i piwnonie2, a na serduszku napis love. Wszystkie nastemplowane na kolorowych papierach scrapowych dodatkowo stemplowane pudrem holograficznym, dzięki czemu kontury połyskują.

wtorek, 5 lutego 2013

digi drygi


Kartka z digi-stempelkami na najnowsze wyzwanie Scrapgangu. Zaglądnijcie, bo tym razem poza odznakami mamy niespodziankę. Szansę na wygranie bonu sponsora.
Ja użyłam stempelka z dziecięcymi bucikami i metki sweet girl z zestawu. kontury liści embosowane z zestawu piwonie Z tego zestawienia wyszła mini karteczka, która będzie dodatkiem do prezentu powitalnego pewnej malutkiej damulki:)

Na deserek walentynka z digi Mo's Digital Pencil. Napis projektowała Iwonakra. Pod złodziejaszkiem girlanda love, która jest embosowana złotym pudrem do detali. Niestety ani złote paski na taśmie ozdobnej, zni złote literki girlandy na zdjęciu robionym na szybko i przy kiepskiej pogodzie nie wyszły dobrze. 
Zaczęłam robić wg poprzedniej mapki Mojo, ale przez wyjazd weekendowy nie zdążyłam jej zgłosić. Zgłaszam ją na: