sobota, 14 czerwca 2014

U babci na wsi

Trzy pokolenia, brakuje jednego "ogniwa" ale ono robiło zdjęcie:)
Jak zobaczyłam najnowszy mood board Scrap Around the World od razu pomyślałam o wakacjach na wsi u babci. Rower, kwiaty w ogrodzie, mlecze w trawie....
Starych zdjęć z pobytu na wsi nie miałam, ale użyłam niedawno zrobionych, kiedy Natalka poznała prababcie. Widzicie trzepak za plecami?? Pół wakacji na nim siedziałam i wisiałam do góry nogami. Między trzepakiem, a ogrodzeniem było trochę piasku. Znosiłam tam wszystkie kwitnące chwasty z okolocy i robiłam swój ogród. Stare czasy...wyzwania: 

Papiery:
BoBunny Country Garden
7dots Studio Musical Blooms
wykrojnik OL-BA - kwiatki

piątek, 13 czerwca 2014

Kruszynka i sesyjne słodziakiTo ona była taka maleńka? Dobrze, że są scrapy! Chwile uciekają, a z kolorowymi kartami albumu łatwiej przywołać wspomnienia.


W pracy pojawił się ptaszek - jedna z nowych tekturek Agaterii, dlatego zgłaszam na wyzwanie z ptakiem: citycrafterPokażę Wam jeszcze coś, nad czym pracowałam jakiś czas temu. Akcesoria studyjne dla wdobrymkadrze.pl (zdjęcia za zgodą fotografa:) )

Czapeczka dla starszaczka:


opaseczka tiulowa-serduszko

 opaska kwiat - z regulowaną szerokością i koc gałgankowy

 i opaseczka z filcowymi kwiatami i druga strona gałgankowca:

wtorek, 10 czerwca 2014

|Agateria Blog Hop - zapraszam do zabawy


Chcecie wygrać bon na zakup stempli o wartości 100 zł??  Dołączcie do naszej zabawy! Jaki jest powód do świętowania? Agateria.pl  dodała właśnie nowe są to...tekturowe wycinanki oraz bloczki akrylowe!


Mój blog jest tylko jednym z wielu przystanków po drodze. Jeżeli trafiłeś tutaj z bloga mONAmi to oznacza, że znalazłeś się we właściwym punkcie zabawy. Jeśli nie, skocz na początek naszej zabawy TUTAJ Zabierz ode mnie słowo:
sprawia
 zostaw komentarz pod tym postem i skacz dalej, na blog Hogaty
To nie koniec urodzinowych niespodzianek. Świętuj z Agaterią na facebooku i wygrywaj nagrody!
Zapraszam, zatem do zabawy !

poniedziałek, 9 czerwca 2014

Łezka w oku się kręci....

Powinna tu pojawić się fotorelacja ze zlotu w Warszawie. Niestety. Paskudne wirusisko sprawiło, że zamiast się z Wami spotkać, pooglądać scrapowe nowości, zostałam uziemiona w łóżku i oglądałam dno zielonej miseczki. Przepadł zlot i weselisko zaraz po nim...
Zostaje mi tylko podglądanie Waszych fotorelacji, więc linki w komentarzach bardzo mile widziane - na pewno zajrzę. 

Żeby post taki smutny nie był, pokażę Wam sklejony dla Agaterii layout. Sporo w nim przyrody:  pszczółki, piórka, listki, biedronki i inne robale, czyli wszystko, co najbardziej interesowało córkę, kiedy robiliśmy to zdjęcie.


Kto był na zlocie ten wie, że nowości Agaterii, które użyłam na scrapie dostępne będą w TYM DZIALE agateriowego sklepiku:)Materiały:
stampelki i tekturki agateria.pl - pełny opis tutaj

zgłaszam na wyzwania:
Zielono mi - Galeria Rae

Dopisane 23.06.2014
Wygrałam wyzwanie Rae:
dziękuję!