czwartek, 25 kwietnia 2013

ważne sprawy

Dziś o przyjaźni i domu, czyli całkiem ważnych, poważnych sprawach z przymrużeniem oka:)Pierwszy będzie scrap o przyjaźni. Misiunia często pojawia się na zdjęciach ALicji, towarzyszy jej od pierwszych dni życia. Fajnie na zdjęciach widać jak Misiunia staje się coraz mniejsza... a może to Alicja rośnie tak szybko?? Jest ulubioną zabawką, choćby dookoła była sterta innych, to Misiunia zasypia na poduszce obok Alicji.

Powstał na pierwsze wyzwanie  Piątek Trzynastego. Sporo w nim warstw, nie tylko papierowych:)

papiery:
Piątek Trzynastego: 100% szczęscia, 100% miłości
Pion Design: Grandma's school book


Kolejny smashowy wpis powstało domu, a właściwie mieszkaniu. Przed przeprowadzką widziałam tylko te zdjęcia. Po roku wynajmowania mogę śmiało powiedzieć, że stało się prawdziwym Domem przez duże D - gniazdkiem z którego Was serdecznie pozdrawiam!!
Wpis zgłąszam na wyzwanie: 

Pierwsze strony wpisu to mapka z zaznaczoną dzielnicą. zarówno mapka jak i "łapa" pochodzą z ulotek upolowanych przy okazji spacerów. Kółeczka z obrazkami widoczne na zdjęciu to "pinezki", które zaprojektowałam specjalnie do nowo otwartego działu Smash w Agaterii
Dzielnica, w której wylądowaliśmy zaznaczona jest dodatkowo Glossy Accent.
Dzięki tej mapce wpis ląduje w tygodniu z mapką -Przyklej to!


Na przekładce mocno postarzone zdjęcie. W doprowadzenmiu go do takiego stanu pomogły mi tusze Disstres stain.

 Czerwona paskowana taśma na stronie poniżej, to tak na prawdę też stempelek:) Ze stemplowymi tasiemkami znika problem braku koloru. Łapiecie tusz i odbijacie dokłądnie taką, jaka Wam pasuje. Można odbić bezpośrednio na pracy, zembossować dla ciekawszego efektu, albo odbić na kawałku tasmy malarskiej, papierowej ze sklepu biurowego, czy nawet na kalce lub kartce. Możliwości cała góra:)
Więcej wzorów tasiemek w dziale Smash w Agaterii


wtorek, 23 kwietnia 2013

Zielono mi!


Tym razem bardzo zielono. Od delikatnej pistacji, przez zieleń młodej trawy, szmaragd do zieleni późnego lata.
Zgłaszam na wyzwanie #6 13@rts: są obowiązkowe motylki, więcej niż 3, embossowane na kalce i odbijane tuszem bezpośrednio na tle. Na ręcznie malowanych hortensjach w kilku miejscach położona jest akrylowa pasta modelująca, a na listkach zrobiłam kropelki z glossy accent.

Dodaje też do wyzwania Diabelskiego Młynu- tu oczywiście wybranym kolorem jezt zieleń:)
papier: Galeria Rae: Ucz się ucz- Policzalne
media: 13arts: akrylowa pasta strukturalna, Ranger: Glossy accent, Stampendous pearl lustre - zielony, Papermania embossing powder: Holografic, tusze Latarnia morska- zielone i Distress Stain: peeled paint.
Farbki szkolne Astra