piątek, 27 stycznia 2012

Zaproszenie do krainy czarów

kartka na wyzwanie: "Ach ten bal..." 
Pomysł zaczął się od zegarowego stempelka Kszp Zegar, którego tarczę potraktowałam "spękaczem" i glimmerem:) Skojarzył mi się z nim zając, który co prawda jeszcze w fazie projektowej jest, ale miałam przynajmniej pretekst do wydruku próbnego. Później posypały sią pnącza i serca królowej  (karta powstała specjalnie do tej pracy:) )
Oczywiście niemały wpływ na tematykę miało to, że całkiem niedawno oglądałam z moją Alicją filma "Alicja w krainie czarów"
Dla fanów filmu: można go teraz upolować na dvd z gazetą " twój styl"

środa, 25 stycznia 2012

Sweety girl

Dziś dwie kartki ze zembossowanym stempelkiem-metką "sweet girl", która w towarzystwie innych podobnych metek pojawi się niedługo najprawdopodobniej na digi-scrap.pl

 Na pierwszej usiadła Tilda. Na zdjęciu wyszła bledsza niż w rzeczywistości. Kolory dopasowane do palety colourQ challenge #121Drugą ometkowaną na słodko kartką jest karka na wyzwanie #10 http://scrapgangsterki.blogspot.com/

Wyzwanie jeszcze  trwa więc zaglądnijcie na stronę scrapgangu:)

Na koniec tag dla craftartwork. Cykl " miłosna książeczka", temat "miłość jest ślepa"


poniedziałek, 23 stycznia 2012

słowotok i łatkowa tilda

Warstwowo przeszyciowa Tilda - kartka uniwersalna, może być imieninowa, urodzinowa, gratulacyjna... lub bezokazyjna:D Odbitki Tildy dostałam kiedyś w ramach wygranego candy. Uczyłam sie na nich kolorować i do tej pory leżą w szufladzie. Postanowiłam, że już wystarczająco się należały i czas najwyższy "posadzić" je na karkach:) Będą się pojawiały więc co kilka dni:)


Cześć czternasta zabawy art-journalowej Scrapujących Polek to słowotok:


niedziela, 22 stycznia 2012

chłopcy i dom

Znowu mój wózeczkowy stempelek, tym razem na zielonej karce gratulacyjnej. Poniżej równie prościuka kartka z obrazkiem, który przyszedł jakiś czas temu w przesyłce od Justyny. Słodziutki jest.
 I na koniec domowy wpis journalowy. Scrapujące Polki podały temat: Mój dom moją twierdzą. Moją twierdzą jest ten dom bez adresu: