sobota, 20 maja 2017

Biało-zielony komplet ślubny.Dziś mam dla Was bardzo delikatny, ślubny komplecik. Powstał inspirowany wyzwaniem Lemon Craft, z pięknym, delikatnym modboardem:

Dominują w nim przełamane cieniem szarości biele i jasne zielenie. Tych samych odcieni użyłam w kartce i pudełku. Dodatkowo, zainspirowana bukietem ze zdjęcia, na kartce umieściłam kompozycję z białych i zielonych kwiatów. Z tego zdjęcia wzięłam też koronkowe wykonczenie warstw. Idealnie wpasował się tu jeden z moich ulubionych papierów z Lemon Craft- koronka z kolekcji 'Sercem Malowane' Ze zdjęcia z koroną wypatrzyłam perełki oprawione w srebro i ażury.
Wewnątrz pudełęczka umieściłam także koronkowy papier z kolekcji ' Sercem Malowane'. Dodałąm też delikatną kieszonkę z okładkowego arkusika

Na zewnątrz także króluje koronka, tym razem nieco pochlapana jasnymi tuszai w odcieniach pistacji, groszku i mięty.

dopisane:
Huraaaaa!  Wygrałam wyzwanie Lemon Craft!!!

środa, 17 maja 2017

Różowe, komunijne

Dziś mam dla Was dwa komunijne pudełka. Do pierwszego niestety ie mogę jeszcze pokazać kartki, bo jest ze zdjęciem a nie zdążyłam poprosić o zgodę na publikację.  Z tego kompletu pudełeczko jest mocno zdobione, z prawej strony ma ażurek serduszkowy, w środku kieszonkę na pieniądze. Do drugiego zestawu karteczka jest bardzo delikatna:

Pudełeczko całe jest w pudrowym różu z dodatkiem białych kwiatów.spis wykrojników tutaj
Z Craft Passion użyłam też genialnych arkuszy dwustronnych do napisów i skomplikowanych elementów.
Papiery: Lemon Craft i Galeria Papieru