piątek, 18 listopada 2011

Lift listopadowy scrappasion

 Ostatni lift sprawił, że przełamałam się i "weszłam" w tematykę świąteczna. Prawdę mówiąc czas najwyższy jeśli mam zdążyć zrobić kartki dla wszystkich, do których wysyłam:) Dziś kolejna kartka przerobiona na bożonarodzeniowe klimaty. Poniżej praca  Karmazynowego Kamyka , która jest tematem zabawy CARDLIFT LISTOPADOWY scrappasion

W poprzednim poście ostrzegałam, że będę się chwalić wygranym candy u Sylwki.:) Oto zakładka do książki i zawieszeczka. Były też 2 cukierki czekoldowe, ale te "rozpracowała" córa zaraz po otwarciu przesyłki:)

środa, 16 listopada 2011

Lift okołoświąteczny

Powoli zaczynam myśleć o kartkach świątecznych. Na większości blogów królują bożonarodzeniowe kreacje...ja nastrój mam jeszcze jesienny, zwłaszcza, że w tym roku kolorowe liście sie dłużej na drzewach utrzymały. 
Nastroje nastrojami. Muszę powoli tworzyć świąteczne kartki, żeby zdążyć zrobić dla wszystkich, do których wysyłam co roku.
Przerobiłam więc lift z diabelskiego młyna na kartkę zimową z "nutką" świątecznego nastroju:
Bardziej spostrzegawczy może zauważą, że napis przykleiłam w odwronej kolejności... zobaczyłam to jak magic już podsechł i postanowiłam, żetak zostaną. Może tak jest nawet ciekawiej?? ;)


a oto oryginał. Kartka Stacy:

wtorek, 15 listopada 2011

zabawa z dziwnymi kolorami the Play Date Cafe
 Witam po dłuższej nieobecności w scrapświecie wracam z połączeniem szalonych kolorów PDCC107 i mapki UNSCRIPTED SKETCHES #132i jeszcze ine ujęcie:) :A jak już jestem przy czarnościach i bielach... powróce do chwalipięctwa:)
Jakiś czas temu wygrałam na blogu http://tengel27.blogspot.com/ takie pergaminowe cudeńko:

Wisi u mnie dumnie na ścianie pracowni:)
Zdjęcie podkradzione za zgodą właściciela:) Koniecznie odwiedźcie Jego blog - jest tam dużo pergaminowych (i nie tylko) śliczności.

To nie koniec chwalipięctwa.. W następnym poście pokaże Wam zakładkę, którą wygrałam w candy... muszę eż pochwalić się igielniczkiem z wymiany...


dopisane 27listopada 2011:
dopiero dziś zauważyłam (dzięki komentarzom w poście), że dosteałam za tą kartkę:
Super ;) takie wiadomości dodają skrzydeł.