piątek, 17 maja 2013

Kot z dmuchawcami na czole

Wyżyłam się na różowych skrawkach papierów. Podarte na cieńkie paski stworzyły tło dla zdjęcia Alicji i rozpoczęły pracę z pierwszą mapką Scrap it now:
Choć nie przepadam za mapkami, niezależnie czy są to kartkowe, czy scrapowe, to z tą akurat bardzo fajnie mi się pracoało. Na scrapie znalazło się wszystko co pod ręką: pasta strukturalna, stempelki pokryte glossy accent, sznurki twinery, tusze, kwiaty...

wtorek, 14 maja 2013

Big Bubble


W bańkach jest coś magicznego! Zdjęcia długo czekały na oprawę-do czasu, aż w ręce wpadł mi papier 7dots , którego delikatne, okrągłe przecierki skojarzyły mi się od razu z bąbelkami.
Wyzwanie craftmania- oswajamy LO narzuciło brak wykrojnikowych elementów. Do pracy ruszyły wiec nożyczki  dziurkacz, igła z nitką, kartki i sporo glossy accent, który zrobił dodatkowe bąbelki i kropelki.
wycięłam ręcznie napis bombelkowatymi literkami, więc LO zgłaszam też na wyzwanie: Szkielka i ręczne wycinanki.Zapraszam też do udziału w najnowszym wyzwaniu Scrapgangu. Trzeba użyć w swojej pracy tkaniny. Ja uszyłam opaseczkę: