wtorek, 28 marca 2017

Pierwsza Komunia w dwóch odsłonach
Pierwszą inspiracją dziś jest albumik i kartka do kompletu - inspiracja dla DT Agateria, Do wykonania ich użyłam złotego papieru (jest idealny do tej okazji! )Agateria Craft - magic dreams,oraz kilka tekturek z najnowszej i starszej kolekcji.Dla DT Craft Passion delikatna kartka w srebrnych kolorach.W centrum znalazł się wykrojnik IHS na delikatnej serwetce.

niedziela, 26 marca 2017

Wiosenny layout dla Lemoncraft


Właśnie kończy się wiosenne ekspresowe wyzwanie Lemon Crafters. Zdjęcie z pierwszego niewózkowego spaceru Natalki doczekało się zielonej oprawy. To był pierwszy ciepły dzień tamtego roku. Jak możecie zauważyć krokusy na zdjęciu nie zdążyły jeszcze w pełni rozkwitnąć. Natalka była zafascynowana kolorami, możliwością macania trawy a później piasku ( bo poszłyśmy na plac zabaw:) ) W zieloną hortensjowo-liściastą kompozycję wplotłam kilka ręcznie robionych krokusików, motylków wyciętych z arkuszy serii Vintage time.
Całość osadziłam na zielonym arkuszu Basic Heart Painted  zza którego na rogach prześwituje  papier z małego bloczka tej samej kolekcji.
Pod kwiatami tło ozdobiłam maską i stemplem z mandalą firmy Agateria Craft.

Zgłaszam oczywiście na wyzwanie Facebookowe Lemoncrafters: