wtorek, 1 września 2015

studniówka i sówkaJakiś czas temu wygrałam w C'est Magnifique Kits zestaw papierów i dodatków. Na jednym z nich powstał lift dla scrapgangsterki.blogspot.comPrzypominam Wam, Kochani, o urodzinowym wyzwaniu Agaterii. 
czeka na Was sympatycvzna tablica inspiracyjna:


Zainspirowana elementami rtortu, wiązaniem , drapowanie tkaniny i kolorystyką skleiłam notes:


poniedziałek, 31 sierpnia 2015

Bezsenna noc - w ogrodzie babci

Dziś nie mogłam zasnąć, ręciłam się, toczyłam po łóżku i nic. Wróciłam więc do pracowni.  Na ekranie komputera wyswietliła się mapka C'est tmagnifique kits pełna kwiatów. Od razu wiedziałąm, które zdjęcie chcę tak oprawić.

Wycięłam papier Lemon Craft 'Sercem Malowane-Dobroć'. Odrysowałam kształt z Senne Poranki - Stwórz własne słońce i odkopałąm farbki akwarelowe szkolne mojej córki.

Część kwiatków odwzorowałąm z mapki C'est tmagnifique kits, inne namalowałam  podglądając na zdjęciu, jakie kwiatki rosły wtedy w babci ogrodzie.
Do wykonczenia kompozycji użyłam dwóch papierowych kwiatków Wild  Orchid Craft.
niedziela, 30 sierpnia 2015

Spływ Dunajcem


Kilka lat temu przeżyłam wspaniałą przygodę. Wraz z grupą wspaniałych osób popłynęliśmy górską rzeką na kanadyjkach.  Dunajec skręcał, spływał, pienił się i czasem wirował... a mimo to udało nam się dopłynąć bez wywrotki.
Widoki niesamowite! Zabawa której nie da się szybko zapomnieć. Jeśli będziecie w tamtych rejonach to szczerze Wam polecam,


Layout powstał na wyzwanie Scrap Around The World. Kiedy zobaczyłam zawieszkę " explore. dream. discover" od razu pomyślałam o tej wyprawie.
z tablicy wzięłam też:
-motyw wody
-drogowskazy