sobota, 20 kwietnia 2013

Peace

Dzisiejsze LO ciężko uchwycić na zdjęciu. Wszystko tam połyskuje, skrzy się i odbija promyki słońca. Tak! u mnie pięknie dziś słońce świeci. To dodaje skrzydeł i energii, po tak długiej zimie, mam ochotę łapać każdy promyk!

Nie bez powodu na LO znalazły się perełki w płynie, półperełki, kryształki, brokat, glossy accent i crackle accent. Scrap powstał bowiem z myślą o wyzwaniu "bling it!"UHKgallery.
Specjalnie dla scrapki, na wyzwanie #64 - layout with flowers | scrap z kwiatami, spod ramki wyrosło sporo kwiatków: wycinane, materiałowe i ( jak na wiosnę przystało) kilka jeszcze w pąkach.

materiały:
Papier: Atilolou flo design; Strampunk - Gustave  , Ramka wycita z UHK Galery : Silent Night-Greetings
dodatki: Prima Say it in krystals, Liquid pearls: pental pink, white opal, platinum pearl, gold, Mariane Design: Flower Ribbon, Ranger: Glossy i Crackle Accent

 To nie koniec nowości. Dostałam niedawno Smasha ręcznie robionego z wymianki na scrappasion i nie mogłam się powstrzymać, żeby nie zrobić pierwszego wpisu:
Akwarelki szkolne astra, cieńkopis, ulotka, kilka ścinków... i wspomnienie smaku ogromnych goferków utrwalone:D
Na zdjęciu Alicja konczy już "walczyć" z gofrem.

Wpis zgłaszam na wyzwanie #12 słodko i pastelowo blogu ewa.pl

i kolejny mocno uzdjęciowiony z ycieczki do parku miniatur.


żeby wszystkie się zdjęcia zmieściły, zrobiłam, inspirowany kursem i wyzwaniem ekspresowym #4 rapakivi , rozkładany mini albumik.

piątek, 19 kwietnia 2013

LO-lego

Troszkę nietypowe LO- na 6 zdjęć, zrobione z malutkich skrawków papierów GP, katalogu reklamowego, ze szczyptą doodlingu i journalu.

Powstało na 21 wyzwanie craft4you. Skrawki papierów ułożone są w patchworkowe fragmenty, potuszowane brzegowo distress vintage photo,  a obowiązkowym elementem niescrapowym jest złąmany klocek lego (jeszcze z zestawu, który miałam z braćmi dawno, dawno temu:D)
Doodlingowe ramki i napisy to złączenie czarnego ArtLine i białego Zebra Craft Star. Koloru napisom nadały cienkopisy Stabilo.

czwartek, 18 kwietnia 2013

Komunijna w pastelach i koronkach


Romantyczna i delikatna kartka pamiątkowa. stempelek komunijny dookoła ozdobiony jest perełkami w płynem i rozetką z szerokiej koronki. Całość w otoczeniu delikatnych pasteli Miętowego Cukierka Galerii papieru.


wtorek, 16 kwietnia 2013

Poznajcie Tymka

Jakiś czas temu projektowałam dla Agateri chłopca niosącego tulipany. Pamiętacie? Nie było widać jego twarzy:) Tym razem więc Go obróciłam przodem:
(Możecie znaleźć go TUTAJ)

Kartka z Tymonkiem powstała na najnowsze wyzwanie scrapgangu: wiosenne bingo
Wybrałam zestaw: liście, stempel,wstążka , ale "niechcący "pasuje też do: wstążka, motyl,kwiaty.
Zapraszam serdecznie na bingowe wyzwanie!