piątek, 17 lutego 2017

Ślubna z wielu warstwMiłość ma wiele warstw. Tym razem mam dla Was bardzo przestrzenną kartkę ślubną w różowo-beżowej szacie.
Użyłam:


wtorek, 14 lutego 2017

nowości i zaległości Craft Passion
Jako pierwszą pokażę Wam kartkę-inspirację do trwającego wyzwania Craft Passion.

Co trzeba zrobić żeby zgłosić tam pracę? Coś z serduszkami. Na mojej kartce znalazło się nie tylko serduszko-balonik, ale też seduszkowe, ażurowe tło.

Wyzwanie trwa do 28 lutego. Serdecznie zapraszam.


tło serduszkowe wykorzystałam też do karteczki z sową:


 Na koniec najnowsza kartka, pełna kwiatów i liście i kwiatkikilku zestawów wykrojników. Wszystkie warstwy podniosłam na taśmach 3d.
Całość utrzymana w zimowych barwach.

poniedziałek, 13 lutego 2017

Kraina Lodu


Jak zobaczyłam modboard Lemon Craft to od razu wiedziałam, że muszę złapać za klej i nożyczki.

Z pierwszym zdjęciem tablicy skojarzyło mi się zdjęcie z malutką Alicją  w zimowej czapie. Idealnie pasowało mi do kolorów kolekcji Gossamer Blue. Do Cudownego, zimowego ogrodu dodałam śnieżynkowy papier kolekcji Ciepła Zima - Białe i puchate.

Z pierwszego zdjęcia poza kolorystyką wzięłam motyw śnieżynki. Pojawił się na papierze, ale też w postaci embossingowych odbitek stempelków w kilku miejscach.

Z drugiego zdjęcia wzięłam motyw serca. W scrapie pojawiły się dwa warstwowe, przeszywane serducha.

Z centrum tablicy zapożyczyłam motyw deseczek.

Z romantycznego zdjęcia w lewym dolnym rogu wyciągnęłam niebieską różyczkę. Pojawila się w postaci małego, epoksydowego ćwieka, ale też we wzorze papierów.

Z ostatniego zdjęcia wzięłam kawę. Dosłownie. Zaparzyłam niewielką ilość mocnej kawy i zabarwiłam nią wszystkie krawędzie warstw, żeby wyglądały na postarzone. 


Na scrapie są dwa serca więc zgłaszam na wyzwanie Cherry Craft: