czwartek, 23 czerwca 2016

Dzień taty dla mamy??

Ostatnio bardzo polubiłam długie kartki, otwierane pionowo. Tym razem warstwowa, delikatna fioletowo-różowo-beżowa. Trochę przekornie, w Dzień Ojca skleiłam kartkę dla mamy:)Użyłam w niej:
Pappieru w kolorowe kwadraty Scrap Berrys- Juliet collection,Mademoiselle, oraz papieru w deseczki o nietypowym ciekawym odcieniu Agateria.pl - Oh hello Spring 6/6
 Craft Passion: serwetkilistków i bardzo dużo taśmy dystansowej.
Tekturka "dla Ciebie Mamo" z agateria.pl
Ćwieki The hobby house - Bright mix


Zgłaszam na wyzwanie Studio75:wtorek, 21 czerwca 2016

Duża porcja rózności.

Witajcie kochani!
Ostatnio blog znów troszkę się zakurzył. Komunia córki, koniec roku szkolnego, weselisko kuzynki... Nazbierało się tego sporo na raz, zrobiły się zaległości, więc dziś nieco długi post:


Jako pierwsza delikatna, różowo-beżowa karteczka powitalna dla Małej Księżniczki w stylu Chabby Chic. Delikatności i lekkości nadały kompozycji serwetka i róże wykonane z zestawu kwiatów i najmniejszego kwiatuszka z zestawu z wiankiem. W bukiecie nie mogło zabraknąć też moich ulubionych listków:)


Róze i listki wycięłam z papierów o pudrowych, lekko przydymionych kolorach różu i zieleni.


Jako drugie pokażę Wam bardzo delikatne pudełko na biżuterię, z miejscem na odręczną dedykację.
Powstało z tego samego papieru co kaerteczka, a wygląda zupełnie innaczej. Tym razem postawiłam na czystszą formę, jaśniejsze dodatki - zamiast vintage zrobiłam "na słodko". Przy jego tworzeniu też pomogły mi wykrojniki Craft Passion: wieczko ozdobiła serwetka, napis "merci" ułożony z chorągiewek i moje ulubione listki.


W środku znów listki, tym razemdelikatniejsze:Kolejne z zaległości: komplecik na koniec roku dla nauczyciela - skrzyneczkowa kartka i notes na adresy wykonane jako inspiracja dla Craft Manii. Tam znajdziecie więcej zdjęć  i  spis materiałów.Skrzyneczka nie powstałyby bez małego, ale bardzo znaczącego elemenciku: małych matowych nitów. 


Zwykły adresownik ze śliską, nieciekawą okładką odmieniłam w delikatny, romantyczny notesik.
Główną ozdobą jest wielki kwiat, ze środkiem z ćwieka Doliny Tęczy:
Jak już jesteśmy przy notesach to na koniec adresownik w bardzo mocnych kolorach.
Styl i kolorystyka kompletnie odmienne od pozostałych prac z tego posta. Na sam koniec pastele i delikatności zamieniam na mocne kolory, chlapania i doodling.Dużo, bardzo dużo fioletu...... a to dlatego, że jest to inspiracja w fioletowym wyzwaniu Craft Passion, na które Was bardzo serdecznie zapraszam!

To koniec na dziś :) 
Dziękuję za cierpliwośc tym, którzy dotrwali do końca posta.
Pozdrawiam Was bardzo, bardzo serdecznie!